Karısıyla sevgilisi saç saça kavga etti

  • Ana Sayfa
  • Karısıyla sevgilisi saç saça kavga etti
Karısıyla sevgilisi saç saça kavga etti
Karısıyla gittiği restoranta sevgilisi de gelince kızılca kıyamet koptu. İki kadın bir adam için kavgaya tutuştu, şaşkına çeviren görüntüler çıktı.Abone olEşiyle gittiği restorana sevgilisi de gelince sokağa taşan bir kıskançlık kavgası yaşandı. Karısıyla sevgilisi saç saça kavg aziziye marker a ederken kocanın rahat tavırları şaşkınlık içinde bıraktı.

Yer İstanbul Sultanbeyli.. İki kadının birbirlerinin saçını acımasızca çekip, birbirlerine hakaret yağdırdığı sokakta bir de camı paramparça olmuş bir otomobil var. Aslında patlatılan cam da kadınlardan birinin öfkesinin sonucu.

Saç saça baş başa kavga eden kadınların arasına girmeye cesaret eden bile yok ancak onları böyle görenlerden biri cebindeki telefonu çıkarıp kayıt düğmesine basıveriyor.

KOCA KAVGAYI AYIRMADI BİLE

Olan bitene müdahale bile etmeyen bir erkek giriyor görüntüye. Aslında o bu kadınların çok yakını, daha doğrusu kavganın ortak noktası bu erkek. İddiaya göre eşiyle restorana giden koca aynı mekana sevgilisi de gelince kontrolü kaybetti ve olacaklara engel olmak bir yana müdahale bile edemedi.

MESAJ ATINCA ÇILDIRDIKategori : GÜNCEL