Polisler bu fırsatları sakın kaçırmayın!

  • Ana Sayfa
  • Polisler bu fırsatları sakın kaçırmayın!
Polisler bu fırsatları sakın kaçırmayın!
Türk Polis Teşkilatı bugün kuruluşunun 167’nci yılını kutlarken, alışveriş merkezleri (AVM) düzenledikleri özel programlarla, bankalar da hazırladıkları kredi kampanyalarıyla polislere moral ve destek veriyor.Abone ol

Bankaların 10 Nisan Polis Haftası’na özel başlattığı kampanyalarda faizler yüzde 1.01’den başlıyor.

Bu kapsamda Halkbank’ın emniyet mensupları ve emeklilerine özel başlattığı ‘Kredi 155’ kampanyasında k texas seo onut kredisi faiz oranı 60 aya kadar yüzde 1.01, 61-120 ay vadede ise yüzde 1.05 olarak belirlendi.

4 Mayıs’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında dileyen emniyet çalışanlar 60 aya varan vadelerde 25 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi de kullanabilecek.

24 NİSAN SON TARİH

Bowling turnuvasında stres atacaklar Türkiye İş Bankası 30 Nisan’a kadar emniyet çalışanlarına, 60 aya ulaşan vadelerde 20 bin TL’ye kadar kredi kullandırırken, Denizbank da emnniyet personeli müşterilerine yüzde 1.29’dan başlayan faiz oranı ile 60 ay vadeye kadar masrafsız ihtiyaç kredisi kullandıracak. Denizbank’ın kampanyası, 24 Nisan 2012 tarihine kadar geçerli olacak.

SİNEMAYA NE DERSİNİZ?

Öte yandan AVM’ler ve mağazalar da hazırladıkları programlar ve kampanyalarla polisleri unutmadı. ArenaPark, bu kapsamda polislere özel bowling turnuvası düzenlerken, buna ek olarak Küçükçekmece’de görev yapan emniyet personeline ArenaPark’taki sinema ve oyun alanı Starpark’ta kullanmaları için de bilet verdi. Türkiye’nin ilk dev akvaryumu olan Turkuazoo Akvaryum ise Poltek işbirliğinde düzenlediği kampanya çerçevesinde 15 Nisan’a kadar polislere yüzde 50 indirim sağlayacak. Krispy Kreme de 10 Nisan’da İstanbul’daki şubelerinin tamamında polislere doughnut ikram ediyor.Kategori : ÇALIŞMA HAYATI